هزینه ایزوگام بام در آپارتمان‌ها

از جمله مواردی که مالکان آپارتمان‌ها ممکن است با آن مواجه شوند، نیاز به تعویض یا انجام تعمیرات و لکه‌گیری ایزوگام بام است. در این هنگام ممکن است برخی از مالکان با توجیه اینکه ملک آنان در طبقات پایین ساختمان است، از پرداخت هزینه ایزوگام خودداری نمایند.

هزینه ایزوگام بام

از نظر قانونی پشت بام جزء مشاعات ساختمان به حساب می‌آید و تمامی مالکین به مقدار مساوی می‌توانند از آن استفاده نمایند. در نتیجه تمامی هزینه‌های مربوط به این گونه فضاهای مشترک یا مشاعات نیز بر عهده‌ی تمامی مالکین است.

هرچند در صورت آسیب‌دیدن ایزوگام در پشت بام، مالکین طبقه آخر، بیشتر تحت تاثیر قرار خواهند گرفت ولی همان طور که گفته شد، تمامی مالکین ساختمان می‌بایست نسبت به پرداخت بها و قیمت ایزوگام جهت تعویض یا تعمیر اقدام نمایند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایزوگام نام بازرگانی عایق ضدآب برای پوشش بام، استخر، دیوارها و کاربردهای مشابه است.
ایزوگام عایقی است که برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب به‌کارگیری می‌شود. ایزوگام از لایه‌های مختلفی شامل تیشو و قیرهای طبیعی و صنعتی ساخته می‌شود.

نصب ایزوگام برای عایق‌کاری بام سریع و با دوام است و قیمت نصب ایزوگام نیز در مقایسه با روش‌های دیگر نسبتا ارزان و قابل قبول است.

در گذشته، عایق‌بندی رطوبتی بیشتر با استفاده از قیرگونی به انجام می‌رسیده است ولی مزایای ایزوگام در مقایسه با روش‌های سنتی سبب شده
تا استفاده از این روش‌ها رو به کاهش برود.