محاسبه هزینه و مقدار مصرف ایزوگام

برای محاسبه‌ی میزان مورد نیاز ایزوگام مصرفی برای عایق‌بندی بام، متراژ کل بنای ساختمان را در ۱.۲ ضرب می‌نماییم. برای مثال اگر متراژ بنای ساختمان ۱۰۰ متر باشد، میزان ایزوگام مورد نیاز ۱۲۰ متر خواهد بود. قیمت ایزوگام اعلام شده بر همین اساس و بدون هیچ گونه هزینه‌ی پنهان و جانبی دیگر قابل محاسبه است.

نکته! قیمت ایزوگام مصرفی بستگی به این دارد که اولا ایزوگام تولیدی عضو مجموعه‌های ایزوگام دلیجان می‌باشد و اگر عضو آن می‌باشد آیا داری نشان استاندارد می‌باشد و یا در تولید آن از قیر دمیده استفاده شده یا خالص.

پس از محاسبه‌ی مقدار مورد نیاز ایزوگام و انتخاب نوع برند و نوع تخصصی ایزوگام مصرفی، مقدار مصرف در قیمت واحد ایزوگام ضرب شده و اجرای ایزوگام با آن قیمت قابل انجام خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایزوگام نام بازرگانی عایق ضدآب برای پوشش بام، استخر، دیوارها و کاربردهای مشابه است.
ایزوگام عایقی است که برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب به‌کارگیری می‌شود. ایزوگام از لایه‌های مختلفی شامل تیشو و قیرهای طبیعی و صنعتی ساخته می‌شود.

نصب ایزوگام برای عایق‌کاری بام سریع و با دوام است و قیمت نصب ایزوگام نیز در مقایسه با روش‌های دیگر نسبتا ارزان و قابل قبول است.

در گذشته، عایق‌بندی رطوبتی بیشتر با استفاده از قیرگونی به انجام می‌رسیده است ولی مزایای ایزوگام در مقایسه با روش‌های سنتی سبب شده
تا استفاده از این روش‌ها رو به کاهش برود.