روش نصب ایزوگام روی دیوار

نصب ایزوگام روی سطوح عمودی مانند دیوار به تکنیک خاصی نیازمند است. برای این منظور لازم است تا از داربست استفاده شود و گام به گام از بالا به پایین نصب ایزوگام به انجام برسد.

مهارت افراد نصاب ایزوگام برای نصب آن روی دیوار از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا به تمرکز و حفظ تعادل نیازمند است.

پیش از اجرای ایزوگام روی دیوار لازم است تا سطح مورد نظر کاملا پاکیزه شود و در صورت وجود ترک یا ناهمواری، موارد مورد نظر برطرف شوند تا نصب ایزوگام روی دیوار با مشکلی روبرو نگردد.

استفاده از ایزوگام مرغوب و با کیفیت بالا نیز سبب می‌شود چسبندگی کافی و عایق‌کاری مورد انتظار در زمان طولانی قابل دستیابی بشود.

همچنین لازم است برای نصب ایزوگام روی سطوح عمودی مانند دیوار از انواع خاص ایزوگام که چسبندگی لازم و کیفیت مورد نظر را داشته باشند استفاده شود.

برای سفارش نصب ایزوگام روی دیوار با ما تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایزوگام نام بازرگانی عایق ضدآب برای پوشش بام، استخر، دیوارها و کاربردهای مشابه است.
ایزوگام عایقی است که برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب به‌کارگیری می‌شود. ایزوگام از لایه‌های مختلفی شامل تیشو و قیرهای طبیعی و صنعتی ساخته می‌شود.

نصب ایزوگام برای عایق‌کاری بام سریع و با دوام است و قیمت نصب ایزوگام نیز در مقایسه با روش‌های دیگر نسبتا ارزان و قابل قبول است.

در گذشته، عایق‌بندی رطوبتی بیشتر با استفاده از قیرگونی به انجام می‌رسیده است ولی مزایای ایزوگام در مقایسه با روش‌های سنتی سبب شده
تا استفاده از این روش‌ها رو به کاهش برود.