توصیه هایی برای نصب ایزوگام مرغوب

انتخاب ایزوگام از برند با کیفیت و اجرا توسط مجریان با تجربه و تخصص کافی، تضمین می‌کند که ایزوگام حتی تا ۱۵ سال نیز به خوبی و بدون مشکل چکه و عبور رطوبت، پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود. اجرای غیراصولی یا استفاده از ایزوگام با برندهای با کیفیت پایین سبب می‌شود، در زمان کوتاهی ناچار شوید برای رفع مشکلات، مجددا ایزوگام را به انجام برسانید.

انتخاب ایزوگام با کیفیت مناسب

یک ایزوگام با توجه به شرایط زیر می‌بایست انتخاب و خریداری شود:

  1. سازگاری ایزوگام با آب و هوای منطقه از جمله تحمل گرما و سرمای محیط
  2. دارا بودن نشان استاندارد ملی ایران
  3. دارا بودن عمر مناسب و ضمانت در مدت زمان کافی
  4. توانایی تحمل کشش و فشارهای در حد لازم
  5. عدم شکستن در هنگام تا شدن از پشت

انتخاب ایزوگام قیمت ارزان ممکن است، در نگاه اول به سود شما به نظر برسد ولی با گذشت زمان مشخص خواهد شد که انتخاب یک ایزوگام با کیفیت بالا و استفاده از نیروهای زبده در نصب می‌تواند در هزینه‌های شما صرفه‌جویی قابل توجهی نماید.

شرکت‌های معتبر با رعایت اصول فنی و استانداردهای لازم، سبب می‌شوند هزینه‌های شما و قیمتی که بابت خرید و نصب ایزوگام می‌پردازید در بلندمدت و عدم نیاز به نصب مجدد ایزوگام به حداقل برسد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایزوگام نام بازرگانی عایق ضدآب برای پوشش بام، استخر، دیوارها و کاربردهای مشابه است.
ایزوگام عایقی است که برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب به‌کارگیری می‌شود. ایزوگام از لایه‌های مختلفی شامل تیشو و قیرهای طبیعی و صنعتی ساخته می‌شود.

نصب ایزوگام برای عایق‌کاری بام سریع و با دوام است و قیمت نصب ایزوگام نیز در مقایسه با روش‌های دیگر نسبتا ارزان و قابل قبول است.

در گذشته، عایق‌بندی رطوبتی بیشتر با استفاده از قیرگونی به انجام می‌رسیده است ولی مزایای ایزوگام در مقایسه با روش‌های سنتی سبب شده
تا استفاده از این روش‌ها رو به کاهش برود.