ایزوگام چیست ؟

انجام عایق‌کاری ساختمان در مقابل رطوبت برف و باران و همچنین عایق‌کاری در برابر گرما و سرما با روش‌های مختلفی امکان‌پذیر می‌باشد. یکی از روش‌های به صرفه و کارآمد، ایزوگام نام دارد که نام سیستمی جهت عایق‌کاری کف و دیوارهای ساختمان است.

ساختار ایزوگام

ایزوگام از چندین لایه مختلف قیرهای صنعتی و طبیعی و لایه‌های محافظ دیگر تشکیل شده است. ضخامت و ساختار و مواد به کار رفته در ایزوگام بسته به مناطق جغرافیایی مختلف و سرما و گرمای جوی متفاوت است و می‌بایست بسته به شرایط، بهترین ایزوگام برای منطقه انتخاب و خریداری و نصب شود.

در هنگام خرید و نصب ایزوگام، نباید تنها به قیمت ایزوگام توجه کرد. بلکه با در نظر گرفتن عوامل مختلف به ویژه کارایی ایزوگام برای شرایط جوی منطقه و همچنین عمر آن نسبت به انتخاب بهینه اقدام نمود.

ایزوگام در چه محل‌هایی قابل استفاده است ؟

ایزوگام می‌تواند برای عایق‌کاری کف و دیوار و بام مورد استفاده باشد. به دلیل وجود انواع گوناگون ایزوگام و همچنین روش‌های مختلف و مواد کمی مختلف مثل پرایمر ایزوگام و روش‌های مختلف زیرسازی، ایزوگام را در محل‌های مختلف و با ساختارهای گوناگون می‌توان مورد استفاده قرار داد.

قیمت ایزوگام

قیمت ایزوگام در مقایسه با روش‌های سنتی قیر و گونی کمی بیشتر است ولی با احتساب آسان‌تر بودن نصب و زمان کمتر و عمر و کیفیت بالاتر، در نهایت می‌تواند از نظر اقتصادی به صرفه‌تر باشد. جهت دستیابی به بالاترین کارایی می‌بایست در نصب و خرید ایزوگام به نکات جانبی که کارشناسان ما در ایزوگام شهر برای شما شرح خواهند داد توجه نمایید.

تعمیر و نگهداری راحت‌تر ایزوگام

رفع مشکلات و لکه‌گیری ایزوگام نسبت به قیر و گونی به مراتب ساده‌تر و سریع‌تر است. در روش‌های سنتی هزینه‌های لازم برای یافتن محل نم و رفع مشکل آن زیاد و با دردسرهای زیاد همراه است ولی در ایزوگام این کار سریع و آسان قابل انجام می‌باشد.

مشاوره و سفارش نصب ایزوگام

اگر قصد دارید تا ساختمان خود را ایزوگام کنید، همین حالا با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۹۶۴۹۶۳۱۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایزوگام نام بازرگانی عایق ضدآب برای پوشش بام، استخر، دیوارها و کاربردهای مشابه است.
ایزوگام عایقی است که برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب به‌کارگیری می‌شود. ایزوگام از لایه‌های مختلفی شامل تیشو و قیرهای طبیعی و صنعتی ساخته می‌شود.

نصب ایزوگام برای عایق‌کاری بام سریع و با دوام است و قیمت نصب ایزوگام نیز در مقایسه با روش‌های دیگر نسبتا ارزان و قابل قبول است.

در گذشته، عایق‌بندی رطوبتی بیشتر با استفاده از قیرگونی به انجام می‌رسیده است ولی مزایای ایزوگام در مقایسه با روش‌های سنتی سبب شده
تا استفاده از این روش‌ها رو به کاهش برود.