نصب ایزوگام طرح دار برای استخر

یکی از انواع ایزوگام، ایزوگام‌های طرح دار هستند که علاوه بر عایق‌کاری در برابر رطوبت، شکل ظاهری زیبایی نیز دارند. ایزوگام‌ طرح دار در برخی محل‌ها که نیاز به نمای ظاهری وجود دارد به کار برده می‌شوند.

ایزوگام طرح دار با طرح آجر

از جمله محل‌هایی که می‌توان از ایزوگام طرح‌دار برای عایق‌کاری استفاده نمود، ایزوگام استخرها است. استفاده از این نوع ایزوگام برای عایق‌کاری، سبب می‌شود تا هم استخر ایزولاسیون شود و هم نمای ظاهری آن زیباتر به نظر برسد.

ایزوگام طرح دار استخر

کارایی ایزوگام استخر

ایزوگام کردن استخر یکی از روش‌های عایق‌بندی استخر است و تنها روش موجود برای این کار به شمار نمی‌رود. علاوه بر شرایطی که در زیرسازی برای نصب ایزوگام می‌بایست موجود باشد، ممکن است گاهی اوقات استفاده از ایزوگام بهترین روش ممکن نباشد.

توصیه می‌کنیم پیش از تصمیم‌گیری برای ایزوگام طرح‌دار استخر، وضعیت زیرسازی و شکل و کاربرد استخر را با کارشناسان با تجربه در میان بگذارید تا بهترین و اقتصادی‌ترین روش را بیابید.

استفاده از روش نادرست برای ایزولاسیون استخر باعث افزایش هزینه‌ها و نفوذ آب به لایه‌های زیرین خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایزوگام نام بازرگانی عایق ضدآب برای پوشش بام، استخر، دیوارها و کاربردهای مشابه است.
ایزوگام عایقی است که برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب به‌کارگیری می‌شود. ایزوگام از لایه‌های مختلفی شامل تیشو و قیرهای طبیعی و صنعتی ساخته می‌شود.

نصب ایزوگام برای عایق‌کاری بام سریع و با دوام است و قیمت نصب ایزوگام نیز در مقایسه با روش‌های دیگر نسبتا ارزان و قابل قبول است.

در گذشته، عایق‌بندی رطوبتی بیشتر با استفاده از قیرگونی به انجام می‌رسیده است ولی مزایای ایزوگام در مقایسه با روش‌های سنتی سبب شده
تا استفاده از این روش‌ها رو به کاهش برود.