ایزوگام با روکش آلومینیوم( ایزوگام فویل‌دار )

ایزوگام از نظر لایه‌های به کار رفته در آن به شکل‌های مختلفی ارائه می‌شود که هر یک دارای ویژگی‌های خاصی است و برای کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ایزوگام با روکش آلومینیوم هم یکی از انواع ایزوگام است که اغلب برای پوشش بام یا دیوارهایی که در معرض تابش نور آفتاب قرار دارند استفاده می‌شود. این روکش آلومینیومی دو مزیت مهم را برای ایزوگام ایجاد می‌کند.

  1. محافظت از ایزوگام در برابر نور مستقیم آفتاب
  2. بازتاب نور آفتاب و کاهش جذب گرما در فصل تابستان

ایزوگام با لایه محافظ آلومینیوم مانند یک آینه، نور آفتاب را به آسمان منعکس می‌کند و به ویژه در مناطق گرمسیری، یک مزیت مهم برای کاهش مصرف انرژی و همچنین کاهش دمای محیط زندگی و کار به حساب می‌آید.

نکات ایمنی و نگهداری از ایزوگام فویل‌دار

نکته‌ای که در هنگام استفاده از ایزوگام فویل‌دار می‌بایست مورد توجه قرار گیرد، رسانایی الکتریکی آن است. در هنگام رعد و برق و احیانا وجود سیم‌های برق در پشت بام، می‌بایست موارد ایمنی و احتیاطی لازم به عمل آید تا خطری شما را تهدید نکند.

نکته‌ی دیگر که در نگهداری از ایزوگام فویل‌دار می‌بایست مورد توجه قرار گیرد، ضحامت نازک لایه آلومینیوم روی این نوع ایزوگام است که نیاز به مراقبت بیشتر و دقت بیشتری در جهت عمر بیشتر طلب می‌کند.

برای مشاوره، خرید و نصب ایزوگام با روکش آلومینیوم( ایزوگام فویل‌دار ) با ما تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایزوگام نام بازرگانی عایق ضدآب برای پوشش بام، استخر، دیوارها و کاربردهای مشابه است.
ایزوگام عایقی است که برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب به‌کارگیری می‌شود. ایزوگام از لایه‌های مختلفی شامل تیشو و قیرهای طبیعی و صنعتی ساخته می‌شود.

نصب ایزوگام برای عایق‌کاری بام سریع و با دوام است و قیمت نصب ایزوگام نیز در مقایسه با روش‌های دیگر نسبتا ارزان و قابل قبول است.

در گذشته، عایق‌بندی رطوبتی بیشتر با استفاده از قیرگونی به انجام می‌رسیده است ولی مزایای ایزوگام در مقایسه با روش‌های سنتی سبب شده
تا استفاده از این روش‌ها رو به کاهش برود.