ایزوگام ارزان قیمت

متاسفانه برخی از همشهریان برای عایق کاری ساختمان خود به خرید ایزوگام قیمت ارزان فکر می‌کنند اما واقعیت این است که ایزوگام ارزان قیمت بعد از مدت کوتاهی خاصیت الاستیکی خود را از دست داده و به اصطلاح از سطح پشت بام جدا میشود و بعد از سوراخ شدن لایه ایزوگام آب باران به راحتی به زیر آن نفوذ می‌کند و باعث بوجود آمدن نم و رطوبت می‌شود. پس اگر شهروندان به دنبال افزایش طول عمر عایق رطوبتی پشت بام هستند باید هزینه ایزوگام مرغوب را بپذیرند.

پیشنهاد برای نصب و خرید ایزوگام

اگر همه شهروندان به استفاده از ایزوگام مرغوب که دارای نشان استاندارد می باشد روی آورند علاوه بر این که شرکت های تولید ایزوگام مرغوب با افزایش تقاضا به کاهش قیمت محصول ترغیب می‌شوند، شرکت‌هایی هم که اقدام به تولید ایزوگام نامرغوب می‌کنند مجبور می‌شوند تا کیفیت محصول خود را بالا ببرند.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در تمام ساعات روز با ما تماس بگیرید: ۰۹۱۹۶۴۹۶۳۱۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ایزوگام نام بازرگانی عایق ضدآب برای پوشش بام، استخر، دیوارها و کاربردهای مشابه است.
ایزوگام عایقی است که برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب به‌کارگیری می‌شود. ایزوگام از لایه‌های مختلفی شامل تیشو و قیرهای طبیعی و صنعتی ساخته می‌شود.

نصب ایزوگام برای عایق‌کاری بام سریع و با دوام است و قیمت نصب ایزوگام نیز در مقایسه با روش‌های دیگر نسبتا ارزان و قابل قبول است.

در گذشته، عایق‌بندی رطوبتی بیشتر با استفاده از قیرگونی به انجام می‌رسیده است ولی مزایای ایزوگام در مقایسه با روش‌های سنتی سبب شده
تا استفاده از این روش‌ها رو به کاهش برود.